Videre til innhold

Vitenparken

Kontakt

Vil du snakke med oss? Vitenparken Campus Ås har fire avdelinger; en kommunikasjonsavdeling, en pedagogisk avdeling og en kjøkkenavdeling og en driftsavdeling.

For generelle henvendelser, send en epost til post@vitenparken.no.

Per Olav SkjervoldAdministrerende direktørEmail: perolav@vitenparken.no
Solveig ArnesenKommunikasjonsansvarligEmail: solveig@vitenparken.no
Aiyana Shanti HudginsPedagogisk lederEmail: aiyana@vitenparken.no
Madeleine SætherDriftsansvarligEmail: madeleine@vitenparken.no
Hafsteinn SnælandKjøkkensjefEmail: snaeland@vitenparken.no
Sigurd HunstadPedagogEmail: sigurd@vitenparken.no
Elise Matilde LundKommunikasjonsrådgiverEmail: elise@vitenparken.no
Ida VesseltunFagkonsulentEmail: ida@vitenparken.no
Egil PaulsenInnholdsutviklerEmail: egil@vitenparken.no
Christian KarlssonEmail: christian@vitenparken.no
Agnethe LangnesRegnskapsansvarligEmail: agnethe@vitenparken.no
Mathias Adrian IversenRegnskapsfører

Vitenparken Campus Ås
Fredrik A. Dahls vei 8
1433 Ås