Videre til innhold

Vitenparken

Kontakt

Vil du snakke med oss? Vitenparken Campus Ås har fire avdelinger; en kommunikasjonsavdeling, en pedagogisk avdeling og en kjøkkenavdeling og en driftsavdeling.

For generelle henvendelser, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til post@vitenparken.no.

For booking, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.

Per Olav SkjervoldAdministrerende direktørEmail: per.olav@vitenparken.noTelefon: 92808224
Solveig ArnesenKommunikasjonsansvarligEmail: solveig@vitenparken.no
Aiyana Shanti HudginsPedagogisk lederEmail: aiyana@vitenparken.no
Hafsteinn SnælandKjøkkensjefEmail: snaeland@vitenparken.no
Elise Matilde LundKommunikasjonsrådgiverEmail: elise@vitenparken.no
Ida VesseltunFagkonsulentEmail: ida@vitenparken.noTelefon: 93044637
Egil PaulsenInnholdsutviklerEmail: egil@vitenparken.no
Christian KarlssonEmail: christian@vitenparken.no
Agnethe LangnesRegnskapsansvarligEmail: agnethe@vitenparken.noTelefon: 95043153
Mathias Adrian IversenRegnskapsfører
Liv Derås BjørnstadPedagogEmail: liv@vitenparken.no
Ole Andreas NordhaugPedagogEmail: ole.andreas@vitenparken.no

Vitenparken Campus Ås
Fredrik A. Dahls vei 8
1433 Ås