Videre til innhold

Vitenparken

Kontakt

Vil du snakke med oss? Vitenparken Campus Ås har fire avdelinger; en kommunikasjonsavdeling, en pedagogisk avdeling og en kjøkkenavdeling og en driftsavdeling.

For generelle henvendelser, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til post@vitenparken.no.

For booking, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.

Per Olav SkjervoldAdministrerende direktørE-post: per.olav@vitenparken.noTelefon:92808224
Solveig ArnesenKommunikasjonsansvarligE-post: solveig@vitenparken.no
Aiyana Shanti HudginsPedagogisk lederE-post: aiyana@vitenparken.no
Hafsteinn SnælandKjøkkensjefE-post: snaeland@vitenparken.no
Elise Matilde MalikKommunikasjonsrådgiverE-post: elise@vitenparken.no
Ida VesseltunFagkonsulentE-post: ida@vitenparken.noTelefon:93044637
Egil PaulsenInnholdsutviklerE-post: egil@vitenparken.no
Christian KarlssonE-post: christian@vitenparken.no
Agnethe LangnesRegnskapsansvarligE-post: agnethe@vitenparken.noTelefon:95043153
Mathias Adrian IversenRegnskapsfører
Liv Derås BjørnstadPedagog (i permisjon)E-post: liv@vitenparken.no
Ole Andreas NordhaugPedagogE-post: ole.andreas@vitenparken.no

Vitenparken Campus Ås
Fredrik A. Dahls vei 8
1433 Ås