fbpx Videre til innhold

Vitenparken

Kontakt

Besøk oss i Høgskoleveien 1, 1433 Ås.

Vil du snakke med oss? Vitenparken Campus Ås har fire avdelinger; en kommunikasjonsavdeling, en pedagogisk avdeling og en kjøkkenavdeling og en driftsavdeling.

For generelle henvendelser, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.

For booking, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.

Solveig Arnesen Administrerende Direktør Vitenparken
Solveig ArnesenAdministrerende direktørE-post: solveig@vitenparken.noTelefon:99378743‬
Nina CroftSalgs- og markedssjefE-post: nina@vitenparken.noTelefon:98844194
Elise Matilde MalikKommunikasjonsrådgiverE-post: elise@vitenparken.no
Maria Camilla Bech BannerMarkedskoordinatorE-post: maria@vitenparken.no
Aiyana Shanti HudginsPedagogisk lederE-post: aiyana@vitenparken.no
Ole Andreas NordhaugPedagogE-post: ole.andreas@vitenparken.no
Kirsten MarthinsenPedagogE-post: kirsten@vitenparken.no
Joe Kristoffer PartykaPedagog
Hafsteinn SnælandKjøkkensjefE-post: snaeland@vitenparken.no
Willy-Jann Alegria-JohnsenAssisterende kjøkkensjef
Christian KarlssonE-post: christian@vitenparken.no
Vemund VindedalRegnskapssjefE-post: vemund@vitenparken.no
Agnethe LangnesRegnskapsansvarligE-post: agnethe@vitenparken.noTelefon:95043153
Egil PaulsenInnholdsutviklerE-post: egil@vitenparken.no
Annike FloProsjektleder NOBAE-post: annike@vitenparken.no
Raquel Maia MarquesGrafisk designerE-post: raquel@vitenparken.no

Vitenparken Campus Ås
Høgskoleveien 1
1433 Ås