fbpx Videre til innhold

Vitenparken

Kontakt

Besøk oss ved Høgskoleveien 1, 1433 Ås inne på Campus Ås til NMBU.

For booking av lokaler, arrangementer eller bordreservasjon, ring oss på telefon
64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.

Ved forespørsler om skolebesøk og våre pedagogiske tilbud, send gjerne en epost til skole@vitenparken.no.

For henvendelsen vedrørende Talentsenter Bærekraft, kontakt talentsenter@vitenparken.no.

Dersom du har spørsmål om våre aktiviteter for barn i helger og ferier, kontakt vitenskolen@vitenparken.no

Ved andre generelle henvendelser, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til post@vitenparken.no.

Solveig Arnesen Administrerende Direktør Vitenparken
Solveig ArnesenAdministrerende direktørE-post: solveig@vitenparken.noTelefon:99378743‬
Nina CroftSalgs- og markedssjefE-post: nina@vitenparken.noTelefon:98844194
Elise Matilde MalikKommunikasjonsrådgiverE-post: elise@vitenparken.no
Maria Camilla Bech BannerMarkedskoordinatorE-post: maria@vitenparken.no
Aiyana Shanti HudginsNestleder og Pedagogisk lederE-post: aiyana@vitenparken.no
Ole Andreas NordhaugPedagogE-post: ole.andreas@vitenparken.no
Kirsten MarthinsenSkolehagepedagogE-post: kirsten@vitenparken.no
Joe Kristoffer PartykaFormidlerE-post: joe@vitenparken.no
Willy-Jann Alegria-JohnsenKjøkkensjef
Christian KarlssonDriftssjefE-post: christian@vitenparken.no
Vemund VindedalRegnskapssjefE-post: vemund@vitenparken.no
Agnethe LangnesRegnskapsansvarligE-post: agnethe@vitenparken.noTelefon:95043153
Raquel Maia MarquesGrafisk designerE-post: raquel@vitenparken.no
Elina GobetiMarkedskoordinatorE-post: elina@vitenparken.no
Håkon MellaSkolehageformidlerE-post: hakon@vitenparken.no
Vilde SkjervoldPedagogE-post: vilde@vitenparken.no
Elida Arstad SkøienPedagog og prosjektleder for Talentsenter bærekraftE-post: Elida@vitenparken.no
Frederic LindboeFormidler E-post: Frederic@vitenparken.no

Vitenparken Campus Ås
Høgskoleveien 1
1433 Ås