fbpx Skip to content

Vitenparken

Kontakt

Besøk oss ved Høgskoleveien 1, 1433 Ås inne på Campus Ås til NMBU, eller ring oss på telefon 64 80 86 00

Solveig Arnesen Administrerende Direktør Vitenparken
Solveig ArnesenAdministrerende direktørEmail: solveig@vitenparken.noPhone:99378743‬
Aiyana Shanti HudginsNestleder og Pedagogisk lederEmail: aiyana@vitenparken.no
Maria Camilla Bech BannerMarkedskonsulent, Salg og B2B Email: maria@vitenparken.no
Elina GobetiMarkedskonsulent, Kommunikasjon og Digital markedsføringEmail: elina@vitenparken.noPhone:980 27 501
Vemund VindedalØkonomisjefEmail: vemund@vitenparken.no
Willy-Jann Alegria-JohnsenKjøkkensjef
Elise Matilde MalikKommunikasjonsrådgiverEmail: elise@vitenparken.no
Ole Andreas NordhaugPedagogEmail: ole.andreas@vitenparken.no
Joe Kristoffer PartykaFormidlerEmail: joe@vitenparken.no
Christian KarlssonDriftssjefEmail: christian@vitenparken.no
Agnethe LangnesRegnskapsansvarligEmail: agnethe@vitenparken.noPhone:95043153
Raquel Maia MarquesGrafisk designerEmail: raquel@vitenparken.no
Håkon MellaSkolehageformidlerEmail: hakon@vitenparken.no
Vilde SkjervoldPedagogEmail: vilde@vitenparken.no
Elida Arstad SkøienPedagog og prosjektleder for Talentsenter bærekraftEmail: Elida@vitenparken.no
Frederic LindboeFormidlerEmail: Frederic@vitenparken.no
Stein Ivar Rambek Pedagog - Makerspace og Talentsenter Email: stein.ivar@vitenparken.no
Kine Yun GartnerformidlerEmail: kine@vitenparken.no
Samuel OttosenFormidler og koordinatorEmail: samuel@vitenparken.no
Kamal Malik Samlingsforvalter og prosjektleder Email: kamal@vitenparken.no
Flora Pinz Formidler og koordinator Email: flora@vitenparken.no

Vitenparken Campus Ås
Høgskoleveien 1
1433 Ås

- For booking av lokaler, arrangementer eller bordreservasjon, ring oss på telefon
64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.

- Ved forespørsler om skolebesøk og våre pedagogiske tilbud, send gjerne en epost til skole@vitenparken.no.

- For henvendelsen vedrørende Talentsenter Bærekraft, kontakt talentsenter@vitenparken.no.

- Dersom du har spørsmål om våre aktiviteter for barn i helger og ferier, kontakt vitenskolen@vitenparken.no

- Vil du snakke med oss om mulig samarbeid, kontakt nina@vitenparken.no 

- Ved andre generelle henvendelser, ring oss på telefon 64 80 86 00 eller send en epost til booking@vitenparken.no.